Current courses

04.03.2024

This integrated course is designed: 

to create in students a holistic picture and understanding of the interrelationships between various biological sciences: biochemistry, molecular biology, biophysics, bioenergetics, physiology;

to deepen and master new skills, which in the future will help students realize themselves as qualified specialist, enter a master's degree or continue a scientific career in laboratories abroad.

The duration of the course is 3 months (from 04.03.2024), 180 hours (6 ECTS credits). Classes (lectures and seminars) will be held online, preferably at a time that will not overlap with the main studies of students at universities: 16:00 and 18:00 workdays.

Scholarship: 24 scholarships of 400 euros for students from families affected by the war.

Основним завданням курсу «Біоінформатика» є ознайомлення студентів та аспірантів із базами біомедичних даних та методами роботи із ними, а також із основними підходами у аналізі послідовностей ДНК та білків. Курс охоплює принципи попарного та множинного вирівнювання, аналіз еволюційних зв'язків (еволюційна та популяційна генетика), побудова філогенетичних дерев. Курс розрахований на студентів, які володіють базовими знаннями з молекулярної біології та генетики. Він буде особливо корисним студентам, що планують змінювати заклад вищої освіти при вступі в магістратуру чи аспірантуру.

Курс розрахований на  магістрантів та аспірантів біологічних спеціальностей, а також бакалаврантів 4го курсу. Максимальна кількість учасників – 40. 

Тривалість курсу – 6 тижнів (березень-квітень 2024), 30 годин (1 кредит ЄКТС). Пари (лекції та практичні/семінари) проводитимуться онлайн в час, який не перекривається з основним навчанням студентів в університетах.

 

Реєстрація: розпочнеться у лютому.
 

Стипендія: Для студентів з родин, що сильно постраждали від війни передбачено 13 стипендій по 200 євро. 

20.03.2024

Мета курсу – продемонструвати студентам функції нервової системи на всіх рівнях від молекулярного до системного з фокусом на фундаментальні молекулярні й клітинні механізми, які лежать в основі складніших процесів. 

Курс розрахований на студентів освітнього рівня бакалавр 3-го та старших курсів та аспірантів, спрямований на створення в них глибокого розуміння принципів роботи нервових клітин та міжклітинних взаємодій. Очікувана кількість учасників – 40. 

Стипендія: 13 стипендій по 200 євро. Для студентів з родин, що сильно постраждали від війни. Умови фінансування передбачають успішне проходження курсу. 

Реєстрація: розпочнеться у лютому 2024