Ми у ЗМІ

Про головне в деталях

Про головне в деталях. Н. Стефанишин, В. Швадчак, О. Гаращук та Д. Додон. Освітній проєкт для студентів українських університетів.

Інтерв'ю на обласному телебаченні "Галичина":  доцент кафедри біохімії та біотехнології Володимир Швадчак, аспірантка кафедри Надія Стефанишин, професорка, директорка Інституту фізіології університету м. Тюбінген (Німеччина) Ольга Гаращук та студентка Дніпровського національного університету ім. О. Гончара Дарія Додон взяли участь у програмі "Про   головне у деталях" на ОТБ "Галичина" (Етер за 1 березня 2023 року). У програмі розповідали про освітній українсько-німецький проєкт для студентів українських університетів за фінансової підтримки Німецької Служби академічних обмінів (DAAD).

 Запис програми за посиланням: https://youtu.be/PjBUGEtSfGM

Про головне в деталях. В. Лущак. В. Швадчак. Про українсько-німецький проєкт для студентів Про головне в деталях. В. Лущак. та В. Швадчак. Про українсько-німецький проєкт для студентів

Інтерв'ю на обласному телебаченні "Галичина": професор кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Володимир Лущак та доцент кафедри Володимир Швадчак взяли участь у програмі "Про   головне у деталях" на ОТБ "Галичина" (Етер за 6 жовтня 2022 року). У програмі розповідали про українсько-німецький проєкт за   фінансової підтримки Німецької Служби академічних обмінів (DAAD).

 Запис програми за посиланням: https://youtu.be/qJnYrlp2ORU

 

Онлайн-навчання в умовах війниУкраїнські студенти в умовах війни навчаються онлайн – допомогли   партнери з Німеччини

Інтерв'ю професора кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Володимира Лущака про проєкт підтримки українських студентів-біологів за фінансової підтримки Німецької Служби академічних обмінів (DAAD).

Стаття в інтернет-виданні Репортер

 

Співпраця українських та німецьких університетів в умовах війниСпівпраця німецьких та українських університетів в освіті українських студентів-біологів в умовах війни

Інтерв'ю професорки, завідувачки кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Марії Байляк про проєкт для підтримки українських студентів-біологів, яких війна змусила перервати навчання чи покинути домівку.

Стаття в інтернет-виданні Версії

Німецька служба академічних обмінівНімецька служба академічних обмінів фінансує наукову та педагогічну діяльність українських науковців та студентів

Інтерв'ю про проєкт для підтримки наукової та педагогічної діяльності українських науковців та студентів профінансований Німецькою службою академічних обмінів.

Cтаття в інтернет-виданні Бомок

Фінансування навчання студентівУ час лихоліття пізнаємо справжніх друзів

Інтерв'ю про підтримку та допомогу у час війни для українських науковців та студентів.

Стаття в інтернет-виданні Високий замок

 

 

освітній онлайн-курс

Про онлайн курси для українських студентів біологічних спеціальностей

Інтерв'ю про реалізацію онлайн курсів для українських студентів біологічних спеціальностей за підтримки Німецької служби академічних обмінів.

Стаття в інтернет-виданні Galinfo