Інтерактивна зустріч студентів
Онлайн-видання Медіастар пише про досвід українських студентів, які наразі здобувають cтупінь бакалавра чи магістра в Німеччині, на основі інтерактивної зустрічі проведеної в рамках нашого проєкту.
Цифрова освіта: Німецька служба академічних обмінів (DAAD) підтримує українських студентів та викладачів у період війни
Про наш українсько-німецький проєкт в галузі цифрової освіти опубліковано статтю у виданні СокальInfo. В ній описана підтримка українських студентів та викладачів у період війни Німецькою службою академічних обмінів (DAAD).
Проєкт для якісного навчання українських студентів-біологів
Про наш проєкт написало західноукраїнське відділення великого онлайн-медіа Еспресо. В статті обговорюється залучення великої кількості різних українських університетів, зокрема співпраця між університетами Львова та Івано-Франківська в створенні курсів. Так само згадується підтримка ДААД викладачів, які змушені були переїхати в інші міста та позитивна історія їх залучення до викладання біоінформатики.
Про обмін досвідом між українськими студентами за кордоном та в Україні
Регіональне молодіжне видання Бомок написало статтю про наш семінар - обмін досвідом між українськими студентами, які зараз навчаються чи проходять стажування в Німеччині та їх колегами, які розглядають таку можливість.
Як у Німеччині підтримують українських студентів та викладачів
Західноукраїнське онлайн-видання Вголос пише про наш проєкт, підтримку українських студентів та викладачів Німеччиною в програмі "Україна цифрова", та можливості для викладачів знайти іноземних партнерів та краще інтегруватися в Європейський освітній простір.
Цифрова освіта
Онлайн-видання Медіастар пише про наш проєкт, розповідаючи про цифрову освіту та гранти від ДААД.
Німецька служба академічних обмінів (DAAD) підтримує українських студентів та викладачів у період війни
В статті львівського онлайн-видання Форпост розповідається про наш проєкт як одну з можливостей для студентів, які постраждали від війни, отримати фінансову підтримку для навчання онлайн. Окрема увага звертається на досить велике охоплення проєкту: "Загалом, до участі у курсах рекомендовано близько 650 осіб, з них близько 50% із місць, які найбільш постраждали від війни або знаходяться близько до лінії фронту."
Cтудентські діалоги: обмін досвідом про шляхи до майбутньої професії
У виданні "Високий Замок" вийшла стаття про обмін досвідом студентів, які планують поїхати на навчання в аспірантуру чи магістратуру до Німеччини. В ній доволі детально згадувався онлайн-семінар проведений в рамках нашого проєкту під час якого українські студенти, які навчаються в Німеччині розповідали зацікавленим одноліткам з України про деталі вищої освіти в Німеччині та практичні моменти влаштування на навчання та переїзду.
Про головне в деталях. Н. Стефанишин, В. Швадчак, О. Гаращук та Д. Додон. Освітній проєкт для студентів українських університетів.
Інтерв'ю на обласному телебаченні "Галичина": доцент кафедри біохімії та біотехнології Володимир Швадчак, аспірантка кафедри Надія Стефанишин, професорка, директорка Інституту фізіології університету м. Тюбінген (Німеччина) Ольга Гаращук та студентка Дніпровського національного університету ім. О. Гончара Дарія Додон взяли участь у програмі "Про головне у деталях" на ОТБ "Галичина" (Етер за 1 березня 2023 року). У програмі розповідали про освітній українсько-німецький проєкт для студентів українських університетів за фінансової підтримки Німецької Служби академічних обмінів (DAAD).
Запис програми за посиланням: https://youtu.be/PjBUGEtSfGM
Про головне в деталях. В. Лущак. та В. Швадчак. Про українсько-німецький проєкт для студентів
Інтерв'ю на обласному телебаченні "Галичина": професор кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Володимир Лущак та доцент кафедри Володимир Швадчак взяли участь у програмі "Про головне у деталях" на ОТБ "Галичина" (Етер за 6 жовтня 2022 року). У програмі розповідали про українсько-німецький проєкт за фінансової підтримки Німецької Служби академічних обмінів (DAAD).
Запис програми за посиланням: https://youtu.be/qJnYrlp2ORU
Українські студенти в умовах війни навчаються онлайн – допомогли партнери з Німеччини
Інтерв'ю професора кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Володимира Лущака про проєкт підтримки українських студентів-біологів за фінансової підтримки Німецької Служби академічних обмінів (DAAD).
Стаття в інтернет-виданні Репортер
Співпраця німецьких та українських університетів в освіті українських студентів-біологів в умовах війни
Інтерв'ю професорки, завідувачки кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Марії Байляк про проєкт для підтримки українських студентів-біологів, яких війна змусила перервати навчання чи покинути домівку.
Стаття в інтернет-виданні Версії
Німецька служба академічних обмінів фінансує наукову та педагогічну діяльність українських науковців та студентів
Інтерв'ю про проєкт для підтримки наукової та педагогічної діяльності українських науковців та студентів профінансований Німецькою службою академічних обмінів.
Cтаття в інтернет-виданні Бомок
У час лихоліття пізнаємо справжніх друзів
Інтерв'ю про підтримку та допомогу у час війни для українських науковців та студентів.
Стаття в інтернет-виданні Високий замок
Про онлайн курси для українських студентів біологічних спеціальностей
Інтерв'ю про реалізацію онлайн курсів для українських студентів біологічних спеціальностей за підтримки Німецької служби академічних обмінів.
Стаття в інтернет-виданні Galinfo