Науки про життя 03 2024

Загальний опис

Цей інтегрований курс покликаний:

  • створити в студентів цілісну картину та розуміння взаємозв'язків між різними біологічними науками: біохімією, молекулярною біологією, біофізикою та фізіологією;
  • поглибити та опанувати нові навики, які у майбутньому допоможуть студентам реалізувати себе в якості кваліфікованого спеціаліста, поступити в магістратуру чи продовжити наукову кар’єру у лабораторіях закордоном.

Дисципліни курсу: Фізіологія, Молекулярна біологія, Біохімія, Біофізика, Біоенергетика

(Реєстрація на курс завершена. Очікуйте листів з підтвердженням та розподілом на групи.)

Іспити
Проміжний іспит
Фінальний іспит
Рівень
Бакалавранти, магістранти
Лекції
50 лекцій
Практичні заняття
25 семінарів
Тривалість
3 місяці
Мова
Українська
Сертифікат
6 кредитів ЄКТС
Розклад занять
Дата  Час Викладач Дисципліна Покликання
04.03.2024 Понеділок 18:00 Володимир ШВАДЧАК Біофізика                (Лекція 1)  
05.03.2024 Вівторок 18:00 Дмитро ГОСПОДАРЬОВ Біоенергетика            (Лекція 1)  
06.03.2024 Середа 16:00 Галина СЕМЧИШИН Біохімія                    (Лекція 1)  
06.03.2024 Середа 18:00 Володимир ЛУЩАК  Молекулярна біологія  (Лекція 1)  
07.03.2024 Четвер 16:00 Володимир МАНЬКО Фізіологія                (Лекція 1)  
08.03.2024 П'ятниця 16:00 Галина СЕМЧИШИН Біохімія                    (Лекція 2)  
08.03.2024 П'ятниця 18:00 Володимир ЛУЩАК  Молекулярна біологія  (Лекція 2)  
09.03.2024 Субота 16:00 Оксана ІККЕРТ Біоенергетика (Семінар 1, підгрупа 1)  
11.03.2024 Понеділок 16:00 Володимир ШВАДЧАК Біофізика                (Лекція 2)  
11.03.2024 Понеділок 18:00 Володимир ЛУЩАК Молекулярна біологія (Семінар 1 Підгрупа 2)  
12.03.2024 Вівторок 16:00 Володимир ЛУЩАК Молекулярна біологія (Семінар 1 Підгрупа 3)  
12.03.2024 Вівторок 18:00 Володимир ЛУЩАК Молекулярна біологія (Семінар 1 Підгрупа 1)  
13.03.2024 Середа 16:00 Галина СЕМЧИШИН Біохімія                    (Лекція 3)  
13.03.2024 Середа 18:00 Володимир ЛУЩАК  Молекулярна біологія (Лекція 3)  
14.03.2024 Четвер 16:00 Володимир МАНЬКО Фізіологія         (Лекція 2)  
14.03.2024 Четвер 18:00 Андрій БАБСЬКИЙ Біоенергетика            (Лекція 2)  
15.03.2024 П'ятниця 16:00 Галина СЕМЧИШИН Біохімія                    (Лекція 4)  
15.03.2024 П'ятниця 18:00 Володимир ЛУЩАК  Молекулярна біологія  (Лекція 4)  
16.03.2024 Субота 14:00 Оксана ІККЕРТ Біоенергетика (Семінар 1, підгрупа 2)  
16.03.2024 Субота 16:00 Ольга ГАРАЩУК Фізіологія            (Лекція 3)  
18.03.2024  Понеділок 16:00 Володимир МАНЬКО Фізіологія            (Лекція 4)  
18.03.2024  Понеділок 18:00 Володимир ЛУЩАК Молекулярна біологія (Семінар 2 Підгрупа 2)  
18.03.2024  Понеділок 18:00 Володимир МЕРЛАВСЬКИЙ Фізіологія (Семінар 1 Підгрупа 1)  
19.03.2024 Вівторок 16:00 Володимир ЛУЩАК Молекулярна біологія (Семінар 2 Підгрупа 1)  
19.03.2024 Вівторок 18:00 Володимир ЛУЩАК Молекулярна біологія (Семінар 2 Підгрупа 3)  
19.03.2024 Вівторок 18:00 Володимир МЕРЛАВСЬКИЙ Фізіологія (Семінар 1 Підгрупа 2)  
20.03.2024 Середа 16:00 Оксана ІККЕРТ Біоенергетика (Семінар 1, підгрупа 3)  
20.03.2024 Середа 18:00 Володимир ЛУЩАК Молекулярна біологія  (Лекція 5)  
21.03.2024 Четвер 16:00 Галина СЕМЧИШИН Біохімія                    (Лекція 5)  
21.03.2024 Четвер 18:00 Володимир ЛУЩАК Молекулярна біологія  (Лекція 6)  
22.03.2024 П'ятниця 16:00 Галина СЕМЧИШИН Біохімія                    (Лекція 6)  
22.03.2024 П'ятниця 18:00 Володимир МЕРЛАВСЬКИЙ Фізіологія (Семінар 1 Підгрупа 3)  
23.03.2024 Субота 10:00 Олександра АБРАТ Біохімія (Семінар 1, підгрупа 1)  
23.03.2024 Субота 12:00 Олександра АБРАТ Біохімія (Семінар 1, підгрупа 2)  
23.03.2024 Субота 14:00 Олександра АБРАТ Біохімія (Семінар 1, підгрупа 3)  
23.03.2024 Субота 16:00 Ольга ГАРАЩУК Фізіологія         (Лекція 5)  
25.03.2024 Понеділок 16:00 Володимир МАНЬКО Фізіологія         (Лекція 6)  
25.03.2024 Понеділок 18:00 Володимир МЕРЛАВСЬКИЙ Фізіологія (Семінар 2 Підгрупа 1)  
26.03.2024 Вівторок 18:00 Володимир МЕРЛАВСЬКИЙ Фізіологія (Семінар 2 Підгрупа 2)  
27.03.2024 Середа 16:00 Володимир ЛУЩАК Молекулярна біологія              (Лекція 7)  
27.03.2024 Середа 18:00 Володимир МЕРЛАВСЬКИЙ Фізіологія (Семінар 2 Підгрупа 3)  
28.03.2024 Четвер 16:00 Галина СЕМЧИШИН Біохімія                    (Лекція 7)  
28.03.2024 Четвер 18:00 Андрій БАБСЬКИЙ Біоенергетика        (Лекція 3)  
29.03.2024 П'ятниця 16:00 Галина СЕМЧИШИН Біохімія                    (Лекція 8)  
29.03.2024 П'ятниця 18:00 Володимир ЛУЩАК Молекулярна біологія  (Лекція 8)  
30.03.2024 Субота 16:00 Оксана ІККЕРТ Біоенергетика (Семінар 2, підгрупа 1)  
01.04.2024 Понеділок 16:00 Володимир МАНЬКО Фізіологія            (Лекція 7)  
01.04.2024 Понеділок 18:00 Володимир ШВАДЧАК Біофізика              (Лекція 3)  
04.04.2024 Четвер 16:00 Галина СЕМЧИШИН Біохімія                    (Лекція 9)  
04.04.2024 Четвер 18:00 Олександра АБРАТ Біохімія (Семінар 2, підгрупа 1)  
05.04.2024 П'ятниця 16:00 Галина СЕМЧИШИН Біохімія                    (Лекція 10)  
05.04.2024 П'ятниця 18:00 Олександра АБРАТ Біохімія (Семінар 2, підгрупа 2)  
06.04.2024 Субота 10:00 Олександра АБРАТ Біохімія (Семінар 2, підгрупа 3)  
06.04.2024 Субота 10:00 Володимир ШВАДЧАК Біофізика (Семінар 1, підгрупа 1)  
06.04.2024 Субота 12:00 Володимир ШВАДЧАК Біофізика (Семінар 1, підгрупа 2)  
06.04.2024 Субота 14:00 Володимир ШВАДЧАК Біофізика (Семінар 1, підгрупа 3)  
06.04.2024 Субота 16:00 Оксана ІККЕРТ Біоенергетика (Семінар 2, підгрупа 2)  
08.04.2024 Понеділок 16:00 Володимир МАНЬКО Фізіологія            (Лекція 8)  
08.04.2024 Понеділок 18:00 Олександра АБРАТ Біохімія (Семінар 3, підгрупа 1)  
08.04.2024 Понеділок 18:00 Володимир МЕРЛАВСЬКИЙ Фізіологія (Семінар 3 Підгрупа 2)  
09.04.2024 Вівторок 18:00 Олександра АБРАТ Біохімія (Семінар 3, підгрупа 2)  
09.04.2024 Вівторок 18:00 Володимир МЕРЛАВСЬКИЙ Фізіологія (Семінар 3 Підгрупа 3)  
10.04.2024 Середа 18:00 Олександра АБРАТ Біохімія (Семінар 3, підгрупа 3)  
10.04.2024 Середа 18:00 Володимир МЕРЛАВСЬКИЙ Фізіологія (Семінар 3 Підгрупа 1)  
11.04.2024 Четвер 16:00 Галина СЕМЧИШИН Біохімія                    (Лекція 11)  
11.04.2024 Четвер 18:00 Анастасія ШКУРОПАТ Молекулярна біологія (Семінар 3 Підгрупа 1)  
12.04.2024 П'ятниця 16:00 Галина УШАКОВА Біохімія                    (Лекція 12)  
12.04.2024 П'ятниця 18:00 Андрій БАБСЬКИЙ Біоенергетика    (Лекція 4)  
13.04.2024 Субота 10:00 Галина УШАКОВА Біохімія                    (Лекція 13)  
13.04.2024 Субота 12:00 Анастасія ШКУРОПАТ Молекулярна біологія (Семінар 3 Підгрупа 2)  
13.04.2024 Субота 12:00 Володимир ШВАДЧАК Біофізика (Семінар 2, підгрупа 3)  
13.04.2024 Субота 14:00 Анастасія ШКУРОПАТ Молекулярна біологія (Семінар 3 Підгрупа 3)  
13.04.2024 Субота 14:00 Володимир ШВАДЧАК Біофізика (Семінар 2, підгрупа 2)  
13.04.2024 Субота 16:00 Володимир ШВАДЧАК Біофізика (Семінар 2, підгрупа 1)  
13.04.2024 Субота 16:00 Оксана ІККЕРТ Біоенергетика (Семінар 2, підгрупа 3)  
18.04.2024 Четвер  16:00 Володимир МАНЬКО Фізіологія            (Лекція 9)  
18.04.2024 Четвер  18:00 Галина УШАКОВА Біохімія (Семінар 4, підгрупа 1)  
19.04.2024 П'ятниця 16:00 Андрій БАБСЬКИЙ Біоенергетика    (Лекція 5)  
19.04.2024 П'ятниця 18:00 Галина УШАКОВА Біохімія (Семінар 4, підгрупа 2)  
20.04.2024 Субота 10:00 Галина УШАКОВА Біохімія (Семінар 4, підгрупа 3)  
20.04.2024 Субота 16:00 Оксана ІККЕРТ Біоенергетика (Семінар 3, підгрупа 1)  
22.04.2024 Понеділок 18:00 Володимир МЕРЛАВСЬКИЙ Фізіологія (Семінар 4 Підгрупа 1)  
22.04.2024 Понеділок 18:00 Дмитро ГОСПОДАРЬОВ Молекулярна біологія (Семінар 4, підгрупа 2)  
23.04.2024 Вівторок 18:00 Володимир МЕРЛАВСЬКИЙ Фізіологія (Семінар 4 Підгрупа 2)  
23.04.2024 Вівторок 18:00 Дмитро ГОСПОДАРЬОВ Молекулярна біологія (Семінар 4, підгрупа 3)  
24.04.2024 Середа 16:00 Галина СЕМЧИШИН Біохімія                    (Лекція 14)  
24.04.2024 Середа 18:00 Володимир МЕРЛАВСЬКИЙ Фізіологія (Семінар 4 Підгрупа 3)  
24.04.2024 Середа 18:00 Дмитро ГОСПОДАРЬОВ Молекулярна біологія (Семінар 4, підгрупа 1)  
25.04.2024 Четвер 16:00 Володимир МАНЬКО Фізіологія          (Лекція 10)  
25.04.2024 Четвер 18:00 Галина УШАКОВА Біохімія (Семінар 5, підгрупа 1)  
26.04.2024 П'ятниця 16:00 Галина СЕМЧИШИН Біохімія                    (Лекція 15)  
26.04.2024 П'ятниця 18:00 Галина УШАКОВА Біохімія (Семінар 5, підгрупа 2)  
27.04.2024 Субота 10:00 Галина УШАКОВА Біохімія (Семінар 5, підгрупа 3)  
27.04.2024 Субота 14:00 Оксана ІККЕРТ Біоенергетика (Семінар 3, підгрупа 2)  
27.04.2024 Субота 16:00 Оксана ІККЕРТ Біоенергетика (Семінар 3, підгрупа 3)  
29.04.2024 Понеділок 16:00 Галина СЕМЧИШИН Біохімія (Семінар 5, підгрупа 1)  
29.04.2024 Понеділок 16:00 Дмитро ГОСПОДАРЬОВ Молекулярна біологія (Семінар 5, підгрупа 2)  
29.04.2024 Понеділок 18:00 Володимир ШВАДЧАК Біофізика            (Лекція 4)  
30.04.2024 Вівторок 16:00 Дмитро ГОСПОДАРЬОВ Молекулярна біологія (Семінар 5, підгрупа 3)  
01.05.2024 Середа 16:00 Галина СЕМЧИШИН Біохімія (Семінар 5, підгрупа 2)  
01.05.2024 Середа 16:00 Дмитро ГОСПОДАРЬОВ Молекулярна біологія (Семінар 5, підгрупа 1)  
02.05.2024 Четвер 16:00 Галина СЕМЧИШИН Біохімія (Семінар 5, підгрупа 3)  
02.05.2024 Четвер 18:00 Андрій БАБСЬКИЙ Біоенергетика    (Лекція 6)  
03.05.2024 П'ятниця 16:00 Володимир МАНЬКО Фізіологія            (Лекція 11)  
03.05.2024 П'ятниця 18:00 Дмитро ГОСПОДАРЬОВ Біоенергетика   (Лекція 7)  
06.05.2024 Понеділок 18:00 Володимир ШВАДЧАК Біофізика            (Лекція 5)  
09.05.2024 Четвер 16:00 Володимир МАНЬКО Фізіологія            (Лекція 12)  
09.05.2024 Четвер 18:00 Галина УШАКОВА Біохімія (Семінар 6, підгрупа 1)  
10.05.2024 П'ятниця 16:00 Андрій ЛУЖЕЦЬКИЙ Молекулярна біологія (Лекція 9)  
10.05.2024 П'ятниця 18:00 Галина УШАКОВА Біохімія (Семінар 6, підгрупа 2)  
10.05.2024 П'ятниця 18:00 Володимир МЕРЛАВСЬКИЙ Фізіологія (Семінар 5 Підгрупа 1)  
11.05.2024 Субота 10:00 Галина УШАКОВА Біохімія (Семінар 6, підгрупа 3)  
13.05.2024 Понеділок 18:00 Володимир МЕРЛАВСЬКИЙ Фізіологія (Семінар 5 Підгрупа 2)  
14.05.2024 Вівторок 18:00 Володимир МЕРЛАВСЬКИЙ Фізіологія (Семінар 5 Підгрупа 3)  
15.05.2024 Середа 18:00 Володимир ШВАДЧАК Біофізика             (Лекція 5)  
16.05.2024 Четвер 16:00 Володимир МАНЬКО Фізіологія           (Лекція 13)  
16.05.2024 Четвер 18:00 Галина УШАКОВА Біохімія (Семінар 7, підгрупа 1)  
16.05.2024 Четвер 18:00 Володимир ШВАДЧАК Біофізика (Семінар 4, підгрупа 2)  
17.05.2024 П'ятниця 16:00 Володимир ШВАДЧАК Біофізика (Семінар 4, підгрупа 3)  
17.05.2024 П'ятниця 18:00 Галина УШАКОВА Біохімія (Семінар 7, підгрупа 2)  
17.05.2024 П'ятниця 18:00 Володимир ШВАДЧАК Біофізика (Семінар 4, підгрупа 1)  
18.05.2024 Субота 10:00 Галина УШАКОВА Біохімія (Семінар 7, підгрупа 3)  
    ІСПИТ    

 

Викладачі

Доцент кафедри біології людини та імунології Херсонського державного університету, кандидат біологічних наук

Професор, завідувач кафедри біофізики та біоінформатики, професор кафедри фізіології людини і тварин Львівського національного університету імені Івана Франка, м. Львів.

Професор кафедри фармацевтична біотехнологія, Саарландського університету (UdS), м. Саарланд , Німеччина

Доцент кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, м. Івано-Франківськ

Доктор біологічних наук, професорка, завідувачка кафедри біохімії та фізіології Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Доктор біологічних наук, професор кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника (ПНУ) - м. Івано-Франківськ.

Доцент кафедри фізіології людини і тварин Львівського національного університету імені Івана Франка, м. Львів.

Доцент кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (ПНУ) - м. Івано-Франківськ.

Директор Інституту фізіології Тюбінгенського університету, м. Тюбінген, Німеччина

Доктор біологічних наук, професор кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника (ПНУ) - м. Івано-Франківськ.

Завідувач кафедри фізіології людини і тварин Львівського національного університету імені Івана Франка (Львів) та лектор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (Івано-Франківськ).

Доцент кафедри фізіології людини і тварин Львівського національного університету імені Івана Франка - м. Львів.

Співробітник Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника (ПНУ) (Івано-Франківськ). Вчений ступінь (PhD) отримав у 2009 році по спеціальності "Науки про життя  – молекулярні та клітинні аспекти біології" на фармацевтичному факультеті університету Страсбурга, де займався розробкою сольватохромних флуоресцентних міток для вивчення взаємодій протеїнів.