Новини

Реєстрація на літні та осінні онлайн-курси

Розпочинаємо реєстрацію на літні та осінні онлайн-курси для студентів та аспірантів біологічних та суміжних спеціальностей:

Читати далі

Про призначення стипендій

Завдяки підтримці DAAD маємо змогу виплачувати стипендії студентам онлайн-курсів, які перебувають в скрутному становищі через війну та потребують фінансової допомоги для можливості проходження курсу.

Хто може претендувати на стипендію?

Студенти та аспіранти, які є слухачами курсів.

Розмір стипендій:

200 євро для курсів тривалістю 30-59 годин

400 євро для курсів тривалістю 60 та більше годин.

Процедура відбору для отримання стипендій:

Читати далі

Розширення фінансування проекту

Наш проект отримав від ДААД розширення фінансування на другу половину 2024 року. Це дозволить нам організувати нові курси: 

Читати далі

Завершився весняний цикл онлайн-курсів нашого проєкту.

Впродовж березня-травня 2024 року проводились онлайн-курси:

- Біоінформатика,

- Молекулярна та клітинна нейрофізіологія,

- Науки про життя.

               Всього на курси зареєструвалось понад 200 студентів. Найбільше – з університетів Києва, Дніпра, Харкова, Запоріжжя, Львова та Івано-Франківська. Також були слухачі з університетів Тернополя, Полтави, Херсона, Одеси та інших ЗВО.

Читати далі

Онлайн курси у березні-травні 2024 року.

У березні 2024 року розпочалось навчання на онлайн-курсах весняного семестру нашого проєкту.

На інтегрований курс "Науки про життя" цього року зареєструвалось  більше 100 студентів з 39 університетів. України. Серед зареєстрованих найбільше бакалаврантів другого та третього курсів.

Курс "Біоінформатика" - 60 слухачів, які захотіли відвідати цей курс, більшість з яких – магістранти.

Читати далі

Розпочата реєстрація на курси весняного семестру 2024

Ми раді повідомити, що Німецька служба академічних обмінів (DAAD) втретє надала нашій команді грант організації онлайн-курсів для українських студентів біологічних спеціальностей. 

В 2024 році ми організовуємо 6  безкоштовних інтерактивних онлайн-курсів для студентів біологічних та суміжних спеціальностей, які викладатимуться провідними спеціалістами з українських університетів українською мовою.

Читати далі

Початок онлайн курсів у вересні-жовтні 2023

У вересні-жовтні 2023 року розпочалось навчання на онлайн-курсах Науки про життя, Мікроби, віруси та інфекції, Біоінформатика та Математична статистика для біологів в рамках проєкту на  підтримку українських студентів-біологів. Даний проєкт розробила  команда викладачів та науковців з України і Німеччини за фінансової підтримки Німецької Служби академічних обмінів (DAAD), з

Читати далі

Реєстрація на курс "Математична статистика для біологів"

Розпочинаємо реєстрацію на курс «Математична статистика для біологів».

Курс розрахований на бакалаврантів та магістрантів біологічних спеціальностей (незалежно від закладу вищої освіти).

Читати далі

Реєстрація на онлайн-курс "Мікроби, віруси та інфекції"

Оголошуємо реєстрацію на онлайн-курс «Мікроби, віруси та інфекції», який розпочнеться з 2 жовтня 2023 року.

Курс розраховано на студентів-бакалаврантів біологічних спеціальностей ("Біологія", "Середня освіта "Біологія та здоров'я людини"), молодих дослідників - біологів та медиків - для розширення наукового погляду на  бактерії, віруси, імунітет та використання імунологічних методів  в діагностиці інфекційних захворювань.

Читати далі

Оголошуємо реєстрацію на курс Біоінформатика

Оголошуємо реєстрацію на другий з онлайн-курсів що читатимуться в 2023 році  – курс «Біоінформатика».  Його організовано на базі Кафедри генетики та біотехнології Львівського національного університету імені Івана Франка та компанії Explogen LLC.

Навчання розпочнеться 2 жовтня 2023. 
Це чудова нагода дізнатись багато нового і цікавого від спеціалістів, що працюють у даній галузі. 

Читати далі

Відкрито реєстрацію на Інтегрований курс "Науки про життя".

Оголошуємо реєстрацію на Інтегрований онлайн-курс «Науки про життя», який розпочнеться з 11 вересня 2023 року.

Курс розраховано на студентів-бакалаврантів та магістрантів біологічного профілю.

Читати далі

Завершення циклу онлайн-курсів.

Впродовж квітня-червня 2023 року проводились онлайн-курси DAAD:

- Життєвий цикл дослідницького проєкту

- Педагогічна майстерність у викладанні та популяризації біологічних наук

- Мікроскопія та інструментальні методи в біології

Читати далі

Початок навчання на онлайн-курсах у травні 2023

У травні 2023 року розпочалось навчання на онлайн-курсах Мікроскопія та інструментальні методи в біології та Педагогічна майстерність у викладанні та популяризації біологічних наук в рамках проєкту на  підтримку українських студентів-біологів, який розробила  команда викладачів та науковців з України і Німеччини за фінансової підтримки Німецької Служби академічних обмінів (DAAD), з ініціативи професорки Ольги Гаращук – директорки 

Читати далі

Оголошуємо реєстрацію на курс «Мікроскопія та інструментальні методи в біології»

Оголошуємо реєстрацію на курс «Мікроскопія та інструментальні методи в біології», який розпочнеться 1 травня 2023 року.

Курс розраховано на студентів та аспірантів біологічного профілю, які хочуть опанувати сучасні методи вимірювання та візуалізації, що використовуються в біофізиці, молекулярній та клітинній біології. 

Читати далі

Оголошуємо реєстрацію на курс «Педагогічна майстерність»

Оголошуємо реєстрацію на курс «Педагогічна майстерність», який розпочнеться 9 травня 2023 року. Курс орієнтовано на студентів-бакалаврантів біологічного та педагогічного профілю. Мета курсу -  ознайомити студентів з основними та інноваційними формами очного та дистанційного навчання, а також формами популяризації та поширення знань серед широких верств населення.

Читати далі

Оголошуємо реєстрацію на курс «Життєвий цикл дослідницького проєкту»

Оголошуємо реєстрацію на курс «Життєвий цикл дослідницького проєкту», який розпочнеться 13 квітня 2023 року. Курс орієнтовано на студентів-бакалаврантів біологічного профілю. Мета курсу - дати знання про основні етапи реалізації ідеї, планування і виконання експериментальної частини наукового проекту: підготовка до досліджень, підбір і постановка методів, дизайн та планування окремих експериментів, розширення досліджень для обґрунтування молекулярних механізмів, які лежать в основі отриманих біологічних ефектів.

Читати далі

Відкрито реєстрацію на курс «Молекулярна та клітинна нейрофізіологія»

Оголошуємо реєстрацію на курс «Молекулярна та клітинна нейрофізіологія» який розпочнеться  8 березня 2023 року. Курс орієнтовано на студентів 3-го та старших курсів та аспірантів біологічних та суміжних спеціальностей. Його мета – продемонструвати студентам функції нервової системи на всіх рівнях від молекулярного до системного з фокусом на фундаментальні молекулярні й клітинні механізми, які лежать в основі складніших процесів.

Читати далі

Початок реєстрації на курс "Біоінформатика"

Оголошено реєстрацію на перший з онлайн-курсів що читатимуться в 2023 році  – курс «Біоінформатика».  Його організовано на базі Кафедри генетики та біотехнології Львівського національного університету імені Івана Франка та компанії Explogen LLC. Навчання розпочнеться 6 березня 2023. 
Це чудова нагода дізнатись багато нового і цікавого від спеціалістів, що працюють у даній галузі. 

Читати далі